“Муніципальна няня” – допомога для батьків

Послуга “муніципальна няня” є частиною державної програми стосовно соціального захисту сіймей із дітьми та розвитку відповідального батьківства. Суть послуги полягає у відшкодуванні вартості надання послуг від фізичної особи-підприємця чи юридичної особи, яка займатиметься вихованням дітей на час виходу батьків на роботу. Відшкодування вартості послуги “муніципальна няня” є щомісячною адресною компенсаційною виплатою одному з батьків (усиновлювачів, опікунів) дитини до трьох років у розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років, встановленого на 1 січня відповідного року, за кожну дитину, яку доглядає муніципальна няня.

Призначення та виплата компенсації послуги “муніципальна няня” здійснюються згідно з рішенням місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення.

Отож, більше дізнатись про послугу “муніципальна няня” можна у “Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня»” затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30.01.2019 № 68.

За додатковою інформацією мешканці м. Борислава та смт. Східниці, можуть звернутися в управління праці та соціального захисту населення по вул. Грушевського, 3, м. Борислав тел. 5-03-94.