18-20 червня на Львівщині відбудеться фестиваль «Зашків»

Цього року XV ювілейний Всеукраїнський Фестиваль «Зашків» відбудеться на Львівщині 18-20 червня. 

Метою заходу є патріотичне виховання молоді через вшанування та нагадування про видатну постать Євгена Коновальця. Фестиваль вже традиційно проходитиме за підтримки Міністерства молоді та спорту України. 

Цей фестиваль є прикладом яскравої співпраці задля досягнення спільної цілі – організації та проведення змістовної національно-патріотичної події, яка користується популярністю серед молоді та позитивно впливає на формування її поглядів і цінностей.

На заході традиційно діятимуть різноманітні локації: спортивна, ярмаркова, інтелектуальна, показові виступи кінологів, футбол босоніж, вечірня сцена. Під час фестивалю відбудуться різні лекції та воркшопи патріотичного спрямування. Також діятимуть «Тверезий патруль» та «ЕКО-патруль», що відповідатимуть за тверезий стан учасників та чисте довкілля.

У перший день учасники зможуть відвідати Історико-меморіальний музей полковника Євгена Коновальця, пограти у футбол босоніж, здолати крос або ж взяти участь у велопробігу. У другий день, 19 червня, можна буде переглянути показові виступи військової техніки, кінологів, реконструкцію бою, також діятимуть майданчики неформальної освіти, а ще учасників чекатиме музична програма за участю гуртів патріотичного спрямування.

Участь у фестивалі безкоштовна.

Додаткову інформацію можна отримати у соціальній мережі Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/zashkiv.fest.

Запрошуємо делегації молоді взяти участь у фестивалі «Зашків».