Актовий зал-їдальня ЗОШ №7 з новими вікнами

Загальноосвітня школа №7 успішно продовжує реалізацію свого задуму – реконструкцію їдальні, яка також використовується як актовий зал. Для цієї цілі було розпочато самостійний збір коштів та подано проєкт на Обласний конкурс проєктів місцевого розвитку, який в результаті став одним із переможців. Ініціативність шкільної громади звісно була підтримана міською владою, завдяки чому у приміщенні нещодавно замінили старі вікна на нові.

Так, заміну вікон у приміщенні їдальні-актового залу було проведено за кошти міського бюджету (110 995, 48 грн.). В результаті виконаних робіт встановлено 11 віконних конструкцій. Як запевнив колектив навчального закладу, одразу стало помітно покращення температурного режиму, що забезпечить ефективне використання енергоресурсів.

Нагадаємо, що завдяки перемозі в Обласному конкурсі проєктів місцевого розвитку для їдальні ЗОШ №7 було придбано сучасні меблі – 25 столів та 150 стільців. Загальна вартість проекту становила 100 925 грн.: 50 462 грн. з обласного бюджету, 30 163 грн. – з міського і 20 300 фінансового внеску громади. Також цьогоріч школа успішно взяла участь у конкурсі «Громадський бюджет м. Борислава», відтак, реалізовуватиме проект «Створення дитячо-юнацького освітньо-відпочинкового простору на території ЗОШ №7». Бюджет проєкту – 77 950,0 грн..