“Белуко” розширює виробничі потужності та пропонує нові робочі місця

У четвер, 18 лютого, в Бориславській міській раді відбулась зустріч міського голови Ігоря Яворського із Романом Величком, представником компанії «Белуко», яка здійснює діяльність в м. Бориславі та є частиною одного з найбільших виробничих меблевих холдингів у Європі.

П. Роман поділився перспективами розвитку «Белуко» і зазначив: «Вже зараз підприємство проводить розширення потужностей виробництва та активну кампанію по найму нових працівників, окрім цього заплановано чергове покращення умов праці для усієї гілки професій компанії. Попереду багато грандіозних планів, кропіткої спільної праці як для користі підприємства, так і для громади в цілому».

«Бориславська міська рада завжди була, є і буде надійним партнером та підтримкою для інвестицій будь-якого рівня. Офіційне працевлаштування дає повний пакет соціального захисту, що в сучасних умовах є дуже важливим. Ми розуміємо, що «білий» бізнес є ефективним рушієм розвитку громади та джерелом наповнення бюджету. Надзвичайно приємно бачити той прогрес, якого підприємство досягло з моменту початку своєї діяльності на території Бориславської громади, більше того, «Белуко» продовжує задавати високу планку у створенні якісно нових робочих місць. І ми готові відкрито заявляти про всебічне сприяння з нашої сторони у вирішенні всіх господарських питань», – наголосив міський голова Ігор Яворський.

Варто зазначити, що компанія «Белуко» проявляє високий рівень турботи про своїх працівників, створюючи максимально комфортні умови праці, пропонуючи безкоштовний доїзд, високу заробітню плату, гнучку систему бонусів та заохочень, дружній колектив, можливість удосконалення як існуючих професійних навичок так і набуття нових.

Окрім найму фахових спеціалістів, компанія надає можливість для професійного навчання коштом підприємства для швачок, а також шанс набуття працівниками й інших технологічних професій. Надзвичайно широке застосування сучасних технологій та обладнання, повністю змінює усталені, класичні уявлення про рутинний процес виготовлення диванів, роблячи його максимально простим та легким в опануванні для працівників.

Тож до уваги усіх бажаючих! З приводу працевлаштування звертайтесь на наступними контактами:

Тел.: 096 109 77 77
https://www.facebook.com/beluco109