Благодійна акція «Добро на Різдво»

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят працівники Бориславського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно з місійною групою Церкви  Євангельських Християн Баптистів  з Німеччини  та головою благодійного фонду «Насушний хліб» Абрамом Фальком провели благодійну акцію «Добро на Різдво».

28  грудня 2020 року розпочали свою благодійну місію  п’ять робочих груп. Впродовж двох днів, групи побували в домівках 150 літніх малозабезпечених людей та осіб з інвалідністю, щиро привітали кожного особисто  з прийдешніми святами та вручили  різдвяні подарунки у вигляді продуктових наборів.

 Попри те, що сьогодні світ охопила пандемія захворювання COVID-19, небайдужі члени Церкви ЄХБ у Німеччині змогли прибути в Україну, щоб уже третій рік поспіль привітати з Різдвом Христовим, зігріти увагою та підтримкою та теплими словами людей, які цього потребують.

Підопічні територіального центру були приємно вражені та раді гостям, зі сльозами на очах висловлювали їм щиру подяку. Тож прийміть найщиріші вітання з Різдвом Христовим і Новим роком! Нехай ваш дім буде повний любові, а близькі та рідні люди будуть завжди поряд. Хай кожен день буде багатий на Боже благословення і хай серце нічого не потребує!