Благодійники з Німеччини передали бориславському терцентру гуманітарну допомогу

Бориславський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), співпрацюючи з місією «Насушний хліб» із Німеччини, має змогу вже декілька років надавати натуральну допомогу різним категоріям малозабезпечених громадян нашого міста. Завдяки їхній постійній підтримці та небайдужості до долі літніх людей, у терцентру є можливість допомагати потребуючим.

Як повідомила директор центру Наталія Штереб, минулого тижня місіонером Петром Прісом було доставлено бувші у вжитку, але в хорошому стані, одяг, постіль, матраци та засоби реабілітації для літніх людей, осіб з інвалідністю, багатодітних сімей, які перебувають на обслуговуванні у територіальному центрі.

“Турбота один про одного знаходиться серед головних засад людяної спільноти. Допомагати тим, хто цього потребує, не очікуючи нічого взамін – це благородна справа. Тому щиро вдячна місіонерам та працівникам терцентру за їхню самовідданість та милосердя”, – зазначила заступниця міського голови Роксоляна Гарасимів.

Надані речі будуть розподілені між підопічними терцентру відповідно до їх потреб.