У Бориславі проведуть дезінфекцію під’їздів, магазинів та банків

Реалізовуючи план заходів щодо запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19, у Бориславі продовжується дезінфекція місць масового скупчення людей.

Як зауважив під час засідання комісії ТЕБ та НС міський голова Ігор Яворський, оскільки акцентувати роботу на дезінфекції автобусних зупинок уже немає потреби дезінфікувати через припинення виконання маршрутів громадським транспортом, роботу варто зосередити на інших місцях загального користування: «Питання дезінфекції під’їздів ми піднімали ще на минулому засіданні комісії, але отримані скарги від населення свідчать про невиконання таких заходів. Ми зі свого боку готові посприяти і для початку процесу надамо керівникам ОСББ та управителям будинків необхідну кількість дезрозчину для разової обробки приміщень. Надіюсь, що це стане поштовхом для продовження роботи в цьому напрямку, адже це є зона їх відповідальності».

Також звернення з відповідними зауваженнями та рекомендаціями з метою дотримання вимог карантину в частині організації дезінфекції приміщень та прилеглої території будуть направлені керівникам місцевих відділень банків і закладів торгівлі, зокрема «Ощадбанк», «Приватбанк», «АВАЛЬ», SPAR, АТБ, «Рукавичка», «Наш край», та АЗС. Із дезінфекцією прилеглих територій до цих закладів буде додатково задіяно спецтехніку бориславських підрозділів ДСНС.