Борислав готується до початку роботи в осінньо-зимовий період

У травні цього року було прийнято план заходів із підготовки до осінньо-зимового періоду 2019-2020 року, у якому передбачили роботи для усіх обслуговуючих підприємств міста. Оскільки термін їх виконання підходить до завершення, на черговому засіданні виконкому 3 жовтня було представлено звіт щодо виконання цих заходів.

Як наголосив комунальникам міський голова Ігор Яворський: «Ви повинні цьогоріч зламати стереотипи, що для комунальників зима завжди приходить несподівано, і бути готовими до різких знижень температурних показників та снігових опадів».

Так, КП «Бориславтеплоенерго» завершило випробовування теплових мереж на гідравлічну щільність та міцність по всіх районах міста, промивку теплових мереж та внутрішньо-будинкових систем опалення, ревізію запірної, дренажної, повітровипускної та регулюючої арматури, повірку приладів КВПіА, приладів обліку та газосигналізаторів, наладку автоматики безпеки та режимну наладку котлів по всіх котельнях.

З метою модернізації у котельні по вул. Куліша було придбано три газових котла типу Колві та допоміжного обладнання, а також проведено диспетчеризацію в котельнях по вул. Куліша, Дорошенка, Грушевського, Героїв ОУН-УПА, замінено та прокладено більше 800 м.п. труб, проведено технічне діагностування та опосвідчення котлів по вул. Коваліва, Сосюри, Грушевського, Героїв ОУН-УПА, Куліша та ін..

Готувались до нового опалювального сезону й інші комунальні підприємства.

Працівниками КП «Вододар» здійснено очистку накопичувальних озер, резервуарів чистої води, фільтрів та водозаборів, поточні ремонти, заміна та профілактика запірної арматури, аварійно-відновлювальні роботи із ліквідації витоків у водопровідній та каналізаційній мережах. За звітний період було проведено реконструкцію водопровідних мереж на вул. Куліша, Каденюка, Тихого, Палія, 600-річчя Борислава, Володимира Великого із заміною старих комунікацій на поліетиленові труби загальною довжиною 1150 м.

КП «Еко-Місто» заготовило першу частину посипкового матеріалу (пісок – 150 т, технічна сіль – 30 т) та завершило ремонт і підготовку снігоприбиральної та снігоочисної техніки. Також закуплено необхідні паливно-мастильні матеріали та підготовано робочий інвентар для двірників.

Силами КП «Бориславсвітло» було замінено 240 вуличних світильників на світлодіодні, 440 ламп у світильниках (світлодіодні лампи 18 Вт – 400 шт., лампи ДНАТ 100 Вт – 40 шт.). Здійснено перевірку та поточний ремонт 23 пунктів управління вуличного освітлення. З метою підвищення безпеки населення, дотримання правопорядку та сприяння ефективній роботі Бориславського відділення поліції було встановлено 8 камер відеоспостереження.

Підготовано до осінньо-зимового періоду і житловий фонд: проведено профілактичний ремонт систем холодного водопостачання, систем централізованого опалення, поточний ремонт покрівель, ремонт електрощитових, оголовків димових та вентиляційних каналів, утеплення підвальних приміщень, сходових кліток (скління, ремонт вхідних дверей). Для посипки тротуарів у житловій зоні було придбано 20 м³ піску.