Борислав підписав угоду з німецькою спілкою “Меккенгайм Допомога”

В Бориславську громаду знову прибула масштабна гуманітарна допомога з міста Меккенгайм (Німеччина). І знову у наше місто волонтери привезли її особисто. 

Серед вантажу — два холодильники, морозильна камера, мікроскопи, а також продукти, дитяче харчування, підгузки, засоби особистої гігієни, медикаменти. Весь вантаж буде розсортовано, а техніку розділено відповідно до потреб у медичні та навчальні заклади нашої громади.

Та цього разу волонтери приїхали не тільки з допомогою. Сьогодні, 5 серпня, Борислав підписав угоду про співпрацю зі спілкою “Меккенгайм Допомога”, яку представляє Stefan Pohl. З початком агресії росії проти України ініціатива “Meckenheim hilft e.V.” одразу ж почала надавати допомогу людям з України, які постраждали від війни. 

Під час зустрічі з представниками німецького міста міський голова Ігор Яворський зазначив: “Робота з вами розпочалася дещо навіть випадково, але вона, як показав час, вже набуває стабільної тривалої співпраці. На жаль, вона розпочалася через війну, що зараз триває в нашій країні. Але я впевнений, що коли в нашої країни й в нашої громади з’являються такі партнери й друзі, то перемога нашого народу над ворогом дуже близько. Впевнений, що після перемоги Ураїни ця співпраця не просто буде продовжуватися, а розширюватися в багатьох аспектах та напрямках, і вийде за межі співпраці між громадою й організацією на рівень співпраці між громадами. В українців є приказка, що велика річка починається з маленького струмка. Тож масштабна співпраця між нами вже розпочата з невеликих справ, які надалі переростатимуть у більш глобальні. 

На завершення зустрічі Ігор Романович в знак підтвердження того, що ми надзвичайно цінуємо таку допомогу і вона нам є дуже потрібною, вручив подяку голові спілки “Меккенгайм Допомога” Штефану Полю, завдяки якому й розпочалася ця співпраця. А також передав подяки всім людям, які долучаються до збору допомоги і й у свій спосіб наближають нас до перемоги.