Борислав подав 3 проєкти на співфінансування ДФРР у 2022 році

Нещодавно завершилась реєстрація проєктних заявок на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку. Відділ розвитку міста Бориславської міської ради розробив та подав на участь у конкурсі ДФРР три проєкти для реалізації у 2022 році.

Серед поданих – проєкт з реконструкції центральної площі імені Івана Франка. Загальна вартість – 10 069,425 тис. грн. З них 80% – це кошти державного фонду регіонального розвитку, а 20 % – місцевого бюджету.

Реалізація проєкту передбачає влаштування покриття фігурними елементами мощення різного типу, пішохідного фонтану, оформлення альпійських гірок, клумб з квітами, встановлення лавок, вуличних ліхтарів, огородження та урн для сміття. 

Разом з цим проєктом на платформі Міністерства розвитку громад та територій України зареєстровано ще 2 – реконструкція басейну закладу загальної середньої освіти І-III ступенів №4 ім. С.Коваліва та капітальний ремонт стадіону КНП «Спортивно-оздоровчий комплекс «Нафтовик». Фінансування цих проєктів буде здійснюватися за кошти державного фонду регіонального розвитку (90 %) та місцевого бюджету (10 %). 

Проєкти відповідають Державній стратегії регіонального розвитку на період до 2027 року, Стратегії  розвитку Львівської області на період 2021-2027 років. Результати конкурсу буде оголошено у грудні 2021 року.