Борислав презентував свій туристичний потенціал на фестивалі “Мандруй Україною”

Впродовж трьох днів, з 22 до 24 серпня, у столиці України на території Національного музею народної архітектури та побуту України «Пирогів» вперше проходив всеукраїнський фестиваль туристичних маршрутів і народно-художніх промислів «Мандруй Україною». Це дебютний масштабний фестиваль-ярмарок, присвячений 30-ій річниці Незалежності України. 

Організаторами дійства є Державне агентство розвитку туризму за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, спілки VISIT Ukraine та Global Talent Ukraine.

Метою проведення такого заходу є знайомство українців з туристичними магнітами та з різноманітними цікавинками усіх регіонів. 

Свій туристичний потенціал презентував на фестивалі й Борислав. Делегацію від нашого міста очолила заступник міського голови Світлана Солоненко.

Територія, на якій проходило дійство, була поділена на три зони, серед яких: фуд-зона, майстер-класи й презентаційні стенди кожного з регіонів. Львівщина, у складі делегації якої й було представлене наше місто, була презентована у всіх трьох зонах.

Серед презентацій Борислава — майстер-класи з малювання кавою, виготовлення оригінальних забавок з сіна від Галини Кудлак, майстер-класи з виготовлення свічок з озокериту, виставка картин, написаних озокеритом, з використанням техніки енкаустики від Павла Деленкевича, аптекарські досліди з аптеки-музею Йогана Зега від Ігоря Романюка. 

Варто зазначити, що кожного дня впродовж фестивалю проводилися панельні дискусії щодо напрямків розвитку туризму, щодо розвитку інклюзивного туризму, інформативні виступи, а також функціонували ярмарок, фуд-корт та лаунж зона для спілкування. 

Безперечно, що участь нашого міста у всеукраїнському фестивалі «Мандруй Україною» сприятиме розвитку туристичної галузі, обміну досвідом у цьому напрямку з іншими областями та активізації туристичної привабливості.