Борислав продовжує боротьбу для вирішення екологічних проблем

У середу, 3 липня, в ПАТ «Укрнафта» у м. Києві за сприяння Народного депутата України Олега Березюка відбулась робоча зустріч з питань забезпечення екологічної безпеки міста Борислава, шляхів зменшення рівня загазованості на території міста та вирішення проблем ефективного використання надлишку нафтового відбензиненого газу.

В нараді взяли участь народні депутати України Олег Березюк, Богдан Матківський, голова Наглядової ради ПАТ «Укрнафта» Юрій Вітренко, в. о. Голови Правління ПАТ «Укрнафта» Олег Гез, керівники служб, департаментів ПАТ «Укрнафта» та делегація від міста Борислава у складі заступника міського голови Світлани Солоненко та групи активних депутатів Борислава Любові Голубіцької, Ярослава Струса, Руслана Зелінського та Богдана Городиського.

Під час зустрічі відбулась конструктивна розмова з питань можливості реалізації надлишку нафтового відбензиненого газу для потреб міста. Визначено конкретні терміни для ПАТ «Укрнафта» в особі НГВУ «Бориславнафтогаз» щодо надання технічних умов на підключення до газових мереж від ГРС «Модричі».

Також було обговорено підписання угоди про наміри та договору на постачання газу, які дадуть змогу втілити проект із застосування когенераційних установок на котельнях КП «Борисавтеплоенерго», можливі об’єми постачання газу, терміни вирішення технічних питань. Юрієм Вітренком було запропоновано організувати зустріч у Бориславі за участі представників Кабінету Міністрів України, керівництва НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Укрнафта», яка би відбулась на початку осені.

Також за результатами цієї поїздки наступного дня, 4 липня, у Бориславській міській раді відбулося засідання робочої, в якому взяли участь заступник Голови Правління, виконавчий віце-президент з видобутку і переробки Маврикій Калугін, директор Бізнес-підрозділу «Захід» ПАТ «Укрнафта», в.о. начальника НГВУ «Бориславнафтогаз» Олег Мальчик.

У порядку денному було три питання: обговорення результатів зустрічі 3 липня керівництва Бориславської міської ради з керівництвом ПАТ «Укрнафта» в місті Києві, технічні характеристики та склад газу нафтового вакуумного відбензиненого, а також проблеми, які виникли в результаті довготривалого нафтовидобутку на вул. Чорновола, 12 у м. Бориславі.

Директор Бізнес-підрозділу «Захід» ПАТ «Укрнафта» Олег Мальчик зобов’язався надати інформацію про технічні умови та склад нафтового вакуумного відбензиненого газу.

Станом на 5 липня, інформація від ПАТ «Укрнафта» отримана і скерована відділом оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля міської ради керівництву ТДВ «Первомайськдизельмаш» – спеціалізованому машинобудівному підприємству з випуску когенераційних установок.

І вже маємо позитивні новини – заводом підтверджено можливість експлуатації та тривалої роботи газових двигун-генераторів виробництва ТДВ «Первомайськдизельмаш» на бориславському газі. Відтак ця інформація уже надіслана до керівництва НАК «Нафтогаз Україна» і ПАТ «Укрнафта» з метою подальшої реалізації проекту запровадження КГУ у місті.

Spread the love
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Поділитися