Борислав стане учасником третього етапу Конкурсу мікропроєктів Програми транскордонного співробітництва “Польща-Білорусь-Україна”

Продовжуючи участь у Програмі транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» Борислав розпочав підготовку чергового проєкту спільно із польським партнером – гміною Сянок. Напрацювання буде здійснено у напрямку збереження природної спадщини та сприяння туристичної промоції міст-учасників.

«Нещодавно розпочався третій етап Конкурсу мікропроєктів Програми транскордонного співробітництва і наші польські партнери виявили готовність працювати над новим спільним проєктом, – розповів на щопонеділковій апаратній нараді начальник відділу економіки та торгівлі Лев Попель. – Цього разу Конкурс відкрито для проєктів, які передбачають заходи переважно неінвестиційного характеру, а їх ідеї та тематика мають бути пов’язані з культурною, історичною чи природною спадщиною. Відтак, було вирішено розробити проєкт збереження природної спадщини «Природа об’єднує» загальною вартістю близько 6000 Євро, відповідно до якого буде облаштовано джерело та презентовано Борислав уже не як історичну промислову, а перспективну рекреаційну зону».

Не зважаючи на те, що проєкт невеликий, міський голова Ігор Яворський цілковито підтримав його розробку: «Це беззаперечно цінний досвід, який можна буде використати й для участі в інших подібних конкурсах чи програмах проєктів для розвитку нашого міста. Я вдячний нашим партнерам, які ідуть пліч-о-пліч з нами в конкурсі транскордонної співпраці. Надіємось на перемогу».

Нагадаємо, що в рамках Програми ТКС Борислав та гміна Сянок уже працюють над проєктом «Нафтова колиска Європи: забута історія Польщі та України», який став одним із переможців другого етапу Конкурсу. Сума залученого гранту – 66 659 євро (розробник проекту Л.Попель).