Борислав – у лідерах по виконанню доходів бюджету за територіями області

Нещодавно Департамент фінансів Львівської обласної державної адміністрації проаналізував виконання дохідної частини загального фонду місцевих бюджетів області за 9 місяців цього року в територіальному розрізі Львівщини. Порівняно з цим же періодом минулого року, за темпами збільшення надходжень серед лідерів області – наш Борислав.

Станом на 04 жовтня 2019 року до міського бюджету за загальним фондом надійшло надходжень в сумі 262 527 300 грн.. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження до міського бюджету зросли на 29 597 400 грн., що становить 32,8%. До спеціального фонду міського бюджету надійшло надходжень в сумі 13 992 100 грн., які в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросли на 7 211 800 грн. (майже удвічі).

«Вдячний усім, хто причетний до збільшення показників надходжень до міського бюджету, – зауважив міський голова Ігор Яворський. – Системна робота, проведена нами над його дохідною частиною, дає свій результат. Прийняті рішення та вжиті заходи є правильними і мають позитивний ефект. Розуміємо, що ще є над чим працювати, але вже маємо чітко визначений вектор руху і будемо й надалі слідувати цьому напрямку».

Також Ігор Романович наголосив на необхідності повторно переглянути проведені заходи з оптимізації в установах, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету, та активніше працювати над мінімізацією розриву між необхідним та існуючим забезпеченням.