Борислав – у переліку одного з маршрутів для подорожей

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує проект «Експедиція громад: фокус на туризм як шлях до економічного розвитку. Борислав було включено до переліку одного з трьох маршрутів для подорожей: Львів – Стебник – Борислав – Львів.

«Експедиція» передбачає виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях та пошуку цікавих об’єктів туризму. Організатори запрошують взяти участь у цих виїздах представників туристичної галузі, гідів, туроператорів, готельєрів, рестораторів, фермерів, працівників музейних установ, туристично-інформаційних центрів.

Запрошуємо мешканців нашого міста, які готові долучитися до проекту та продемонструвати туристичні цікавинки. Зареєструватися можна за посиланнями:

Борислав має великий потенціал. Тут є велика кількість пам’яток історичної та культурної спадщини, які відображають багатовікове минуле міста. Ми можемо похвалитися захопливою історією та багатьма цікавими локаціями.

На сьогодні місто активно розвивається, зокрема у галузі туризму. Зараз цікавим напрямом роботи є дослідження історії міста, відомих будівель та місць, які стають туристичними атракціями.

Нагадаємо, що нещодавно був розроблений унікальний маршрут «Новий світ» (Neue Welt), який веде цікавими місцями, пов’язаними з виникненням і розвитком нафтовидобутку. У міському парку культури та відпочинку відкрито аптеку-музей світового винахідника нафтової промисловості Йогана Зега. Окрім цього, Борислав має ще багато локацій, які також заслуговують на увагу туристів та гостей.