Борислав у “помаранчевій” зоні

Відділ оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля нагадує, що від сьогодні, 26 жовтня, Борислав переведено на “помаранчевий” рівень епідеміологічного зонування.

Відповідне розпорядження керівника робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації було видане у п’ятницю, 23 жовтня. 

На територіях “помаранчевої” зони забороняється діяльність хостелів та туристичних комплексів, планові госпіталізації у лікарнях (крім випадків, коли є ризик для життя пацієнта), діяльність фітнес-клубів (окрім тих, що можуть забезпечити відвідування не більше 1 особи на 10 кв.м. приміщення) та закладів культури, діяльність ресторанів та розважальних закладів у нічний час. Крім цього, набувають чинності обмеження для проведення масових заходів – у розрахунку 1 людина на 20 кв.м., та загалом не більше 100 людей.

Перевезення пасажирів автомобільним та міським громадським транспортом у “помаранчевій” зоні здійснюється тільки в кількості 50% місць для сидіння. Відвідування групових занять у професійних та вищих навчальних закладах освіти дозволене групами не більше 20 осіб.