Борислав відзначили за реалізацію кращих практик розвитку громад

Упродовж двох днів, 9-10 грудня, у с. Плав’я Сколівського району відбулась конференція «Співпраця задля розвитку» до Дня місцевого самоврядування, під час якої Борислав було нагороджено почесною відзнакою у номінації «Розвиток громад: Кращі практики».

Відзнаку для Бориславської міської ради від Львівської обласної ради, Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» та Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» голова ЛОР Олександр Ганущин вручив міському голові Борислава Ігорю Яворському.

«Щиро вдячний Олександру Ганущину та Галині Литвин за допомогу і підтримку, які Бориславу надають облрада, АМР “Ради Львівщини” та АОМС “Єврорегіон Карпати – Україна”. Для нас це, направду, дуже цінно. Співпрацю однозначно будемо продовжувати – роботи на благо громади попереду ще чимало, та ми цілеспрямовано йдемо до успіху, адже поруч є надійні, прогресивні, активні колеги і партнери», – наголосив Ігор Романович.

Також наше місто було нагороджене дипломом за реалізацію проєкту «Встановлення аптеки-музею світового винахідника нафтової промисловості Йогана Зега у КП «Бориславський міський парк культури та відпочинку» у рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад.

Окрім обговорення кращих практик і перспектив міжрегіональної та транскордонної співпраці в межах чотирьох Карпатських областей в ході конференції було оголошено конкурс у рамках Програми підтримки співробітництва територіальних громад у Львівській області, презентовано ініціативу міжрегіональної співпраці «Мале Карпатське коло» (проєкту із розбудови дорожньої інфраструктури в центральній частині Українських Карпат). Також повідомили про продовження реалізації Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, відповідно до якої заплановано залучити до співпраці Львівську область з Луганською та Івано-Франківську з Донецькою у спільних проєктах «Від Донбасу до Карпат».