Борислав vs COVID-19: зростає захворюваність на коронавірус

Останній місяць велика увага мешканців нашої громади знову прикута до статистики захворювання на коронавірус. Всі живуть в очікуванні того, що незабаром Львівщина все ж перейде до червоної зони. 

Цифра підтверджених результатів на COVID-19 збільшується кожного тижня. Як інформує відділ оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля, за минулий тиждень зафіксовано 77 позитивних результатів. 

Щодо динаміки вакцинації, то минулого тижня І дозою щеплено 258 осіб, II – 355. Загалом у Бориславській тергромаді провакциновано І дозою 4980 осіб, II – 3210. 

“Зважаючи на те, що темпи захворюваності у світі, Україні й зокрема у нашій громаді за останній період зростають, то динаміка вакцинації мала б бути кращою. Моя позиція чітка й незмінна: вакцинація — поки що єдиний спосіб захистити себе й своїх близьких”, – наголошує міський голова Ігор Яворський. 

Також Ігор Романович зазначив на необхідності впорядкування живих черг біля поліклініки при здачі ПЛР-тестів, щоб не було одномоментного накопичення великої кількості людей.