Борислав вшанував Героїв, які змінили історію України ціною власного життя

Сьогодні, 19 лютого, Борислав разом з цілою країною вшановував пам’ять учасників Революції Гідності, які ціною власного життя захищали ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

У сквері Героїв Небесної Сотні відбулась патріотична акція “Зима, що нас змінила”.

Розпочався захід зі спільного виконання Державного Гімну України, після якого отець-декан Роман Василів та отець Павло Василів відслужили поминальну панахиду за загиблими Героями. 

Запалили лампадки та поклали квіти шани та вдячності до пам’ятника Героїв Небесної Сотні секретар міської ради Юрій Химин, заступник міського голови Роксоляна Гарасимів та представники громадських організацій і учнівської молоді. 

Слова вдячності за громадянську і національну відвагу, самовідданість, силу духу і стійкість учасників Революції висловив Юрій Химин та поділився власними спогадами про тодішні події.

Своїми спогадами про участь у доленосних для України подіях під час Революції Гідності поділилися наші краяни, які були активними учасниками євромайдану – депутат Бориславської  міської ради, активна громадська діячка Віра Курпіта та станичний Бориславського Пласту Ігор Пиріг. 

Виконанням пісень про тодішні події вшанували Небесну Сотню солісти міського Палацу культури Марта Крагиль та Анастасія Васькіна. 

Ведучою заходу була провідний методист Бориславської міської централізованої бібліотечної системи Божена Дмитришин.