Бориславська ДПІ: Одноразова (спеціальна) добровільна декларація подається декларантом до контролюючого органу лише в електронній формі

Бориславська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що одноразова (спеціальна) добровільна декларація (далі – Декларація) подається декларантом до контролюючого органу лише в електронній формі. Для цього можна скористатися популярним сервісом ДПС України «Електронний кабінет платника».

За посиланням: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС здійснити вхід до приватної частини

Доступ до приватної частини (особистого кабінету) надається після проходження користувачем електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг, або через Інтегровану систему електронної ідентифікації – id.gov.ua (MobileID та BankID).

Декларація формується у меню «ЕК для громадян», розділ «Одноразова (спеціальна) добровільна декларація». Персональні дані підтягуються автоматично, але їх потрібно перевірити, та у разі наявності в таких даних помилок – виправити їх.

Для приєднання до Декларації сканованих копій документів, що підтверджують витрати на придбання активів, необхідно в кінці Декларації проставити позначку «відмітка про наявність додатків» та у розділі «Додатки» заповнити поля щодо основних реквізитів документів, що додаються. При цьому кожен документ має бути збережений в окремому додатку.