Бориславська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Бориславська міська рада оголошує конкурс на:

  • заміщення вакантної посади головного спеціаліста, відповідального секретаря адмінкомісії відділу правового забезпечення міської ради – 1 особа.

Вимоги до кандидатів на посаду: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища юридична освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, вміння працювати на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

  • заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу культури управління культури, молоді, фізичної культури та спорту міської ради – 1 особа.

Вимоги до кандидатів на посаду: громадянство України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта в галузі культури за ступенем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста  не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

  • заміщення вакантної посади начальника управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради – 1 особа.

Вимоги до кандидатів на посаду: громадянство України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах  не менше 3 років, або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

  • заяву встановленого зразка;
  • заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками (трудова діяльність, автобіографія);
  • дві фотокартки розміром 4*6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації тощо;
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік;
  • копію документа, який посвідчує особу (паспорт);
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Під час проведення конкурсу кандидати складають письмовий іспит.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у начальника відділу правового забезпечення Оксани Тахтарової  (тел.:5-24-48),  в.о. начальника управління культури, молоді, фізичної культури та спорту Володимира Рахеля (тел.: 5-02-35),  в.о. начальника управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури, начальника відділу комунального майна  Романа Кікіса (тел.:4-30-42).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з 9 квітня 2021 року, дати опублікування оголошення, за адресою: вул. Шевченка, 42, м. Борислав, кабінет №33 адмінприміщення міської ради (тел.: 5-41-04).