Бориславська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Бориславська міська рада оголошує конкурс на:

  • тимчасове заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу земельних відносин управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради, на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку або до фактичного виходу на роботу основного працівника – 1 особа.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, базова вища юридична освіта або в галузі земельних відносин за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, вміння працювати на комп’ютері.  Без вимог до стажу роботи.

  • заміщення вакантної посади головного спеціаліста з технічного нагляду та енергозбереження управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради – 1 особа.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою,  повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за спеціальністю інженер-будівельник. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

  • Заяву встановленого зразка;
  • Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками (трудова діяльність, автобіографія);
  • Дві фотокартки розміром 4*6 см;
  • Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації тощо ;
  • Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік
  • Копію документа, який посвідчує особу (паспорт)
  • Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Під час проведення конкурсу кандидати складають письмовий іспит.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у в.о. начальника управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури, начальника відділу комунального майна  Романа Кікіса (тел.: 4-30-42).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з 13 квітня 2021 року, дати опублікування оголошення, за адресою: вул. Шевченка, 42, м. Борислав, кабінет №33 адмінприміщення міської ради (тел.: 5-41-04).