Бориславське ОСББ успішно реалізувало проєкт-переможець Обласного конкурсу

Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «Господар-5» завершило роботи із облаштування території житлового будинку №5 по вул. Шкільній. Це стало можливим завдяки участі в Обласному конкурсі проєктів місцевого розвитку.

Як розповіли представники ОСББ, внутрішній двір давно потребував змін і конкурс мікропроектів став хорошою можливістю отримати необхідний фінансовий ресурс: «За попередніми підрахунками, ремонтні роботи становили близько 300 000 грн.. Це дещо завелика сума, яку ОСББ та мешканці вул. Шкільної, 5, не змогли б зібрати самотужки ще довго. Тому було вирішено брати участь у конкурсі, який суттєво допоміг коштами. Дякуємо обласній раді за цю можливість, а нашій міській раді за сприяння та підтримку, які привели нас до бажаного результату. У свою чергу закликаємо й інші ОСББ не боятися і також брати участь у конкурсі, адже це реальний шанс вирішити багаторічні проблеми та отримати досвід у написанні проєктів на інші конкурси».

Відповідно до проєктно-кошторисної документації, загальна вартість реалізації проєкту становить 279 346 грн., із яких 139 673 грн. було виділено із бюджету області, 83 524 грн. – з міського бюджету та 56 149 грн. – фінансовий внесок громади.

За ці кошти на прибудинковій території було вирівняно покриття пішохідної частини з подальшим вимощенням її бруківкою. Попередньо власними силами ОСББ було облаштовано зовнішнє освітлення.