Бориславські богатирі знову на п’єдесталі

У Львові 3-4 жовтня відбулись традиційні представницькі змагання з пауерліфтингу де прийняли участь бориславські спортсмени клубу “Прометей” та ДЮСШ “Атлант”.

На базі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського у відкритому чемпіонаті СК ЛДУФК «СКІФ» з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу взяли участь 119 спортсменів, які представляли 18 спортивних клубів та чотири дитячо-юнацькі спортивні школи.

Серед юніорів перемогу у абсолютній першості виборов представник КДЮСШ імені Юрія Кутенка мешканець м.Борислава Роман Войтович, який продемонстрував суму триборства 682,5 кг (присідання 232.5 кг, жим лежачи 190 кг, 260 кг тяга), цей результат перевищує норматив майстра спорту України.

Ігор Дуб в жимі штанги лежачи також показав результат, що перевищує норматив майстра спорту України – 205 кг для спортсменів, власна вага яких не більша 74 кг.

Мар’яна Дьорка посіла друге місце в абсолютній першості серед жінок з результатом 115 кг в присіданні, 72.5 кг в жимі лежачи, та 127.5 кг в становій тязі.

Багрій Назар вперше виконав норматив кандидата у майстри спорту та став переможцем змагань серед юнаків до 18 років.

Варто відзначити також В’ячеслава Ганусяка, Андрія Бабича, Ярослава Штереба, Дмитра Сокола, Ярослава Курилишина, Андрія Гавриліва що долучились до командного другого місця серед юніорів.

Ці спортсмени будуть представляти місто на чемпіонаті України серед спортивних шкіл в Хмельницькому та відкритому Чемпіонаті України в Львові.

Готував команду тренер Слесаренко Юрій Анатолійович.

Щиро вітаємо наших атлетів із чудовими здобутками та бажаємо нових перемог!