Бориславські “самураї” на відкритому кубку з кіокушинкай карате

Нещодавно у м. Львові проходив відкритий кубок з кіокушинкай карате. Наше місто на цих пристижних змаганнях представляла команда фітнес клубу “СамУрай” вихованці Романа Калямона та Олександра Золочевського. У трьох вікових групах змагалось понад 1500 учасників, представники з 26 регіонів України.

Організували змагання Львівська обласна організація кіокушинкай карате та міський спортивний клуб “Канку”. Кубок проходив з дотриманням карантних норм.

Переможцями кубку у своїх віковиїх і вагових категоріяях стали: Мончак Ярослав, Сахненко Іван, Кончаківський Роман, Кікіс Арсеній.

2 місце: Макоус Роман, Брильовський Юрій, Петруняк Захар, Тарасюк Юрій, Головей Олег, Ільків Артем.

3 місце: Рентюк Софія, Вірт-Кушнір Андрій, Світий Захар, Світий Тарас, Кость Святослав, Деменко Вікторія, Лопацький Владислав, Щербак Андрій, Стиранець Назар, Комарницький Володя, Ільків Максим, Іванюк Ліза.

Тренери фітнес-клубу “СамУрай” Олександр Золочевський та Роман Калямон нагороджені дипломами Львівської обласної організації кіокушинкай карате за внесок у розвиток і популяризацію карате в Україні та виховання здорової нації.