Бориславський терцентр здійснює забезпечення товарами першої необхідності соціально незахищених категорій населення

Для допомоги соціально незахищеним категоріям мешканців у отриманні продуктів харчування та інших речей першої необхідності у Бориславі активно працює міський територіальний центр соціального обслуговування громадян (надання соціальних послуг).

Як і зазвичай, терцентр обслуговує одиноких непрацездатних громадян, яким виповнилося 80 років, та інвалідів I та II груп, які знаходяться у них на обліку. Водночас терцентр реагує й на звернення інших мешканців, які звертаються до них по допомогу.

Як повідомила директор територіального центру Наталія Штереб, на час карантину, коли усі змушені залишатися вдома, у нашому місті є самотні непрацездатні громадяни, що знаходяться у зоні найбільшого ризику інфікування Covid-19, які не мають дітей та онуків, що могли б їх забезпечити товарами першої необхідності. До забезпечення необхідними товарами долучаються міські підприємтва, волонтери, а також загальнонаціональні мережі, такі як «АТБ».

«Допомога ніколи не буває зайвою, тому ми раді повідомити, що Мінсоцполітики спільно із Національною мережею продуктових магазинів АТБ із квітня розпочало роботу із забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами. Це, направду, гідний подяки вчинок», – підсумувала Наталія Йосипівна.

Також на базі Бориславського територіального центру діє два пункти гарячого харчування. Завдяки волонтерам та працівникам терцентру близько 60 осіб, які знаходяться на обліку в територіальному центрі, отримують адресно гарячі обіди.

Нагадуємо, що на базі терцентру діє пункт збору товарів першої необхідності для допомоги соціально незахищеним мешканцям.