Бориславським матерям присвоєно почесне звання “Мати-героїня”

Унікальною цінністю та надзвичайною гордістю України є багатодітні родини. Це особливі сім’ї, бо дітям змалечку прищеплюють людяність, любов до праці, вміння берегти та підтримувати найкращі українські сімейні традиції.

Відповідно до Указу Президента присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» двом багатодітним матерям м. Борислава Хайнацькій Надії Петрівні та Яблінській Ользі Любомирівні.

Відома істина стверджує, що недостатньо лише народити дитину, її необхідно виховати доброю, чуйною, порядною людиною, дати їй належну освіту і допомогти знайти своє місце у житті. А щасливі діти ростуть лише в дружній родині й під опікою щасливих батьків.

Відповідно до Указу Президента України «Про почесні звання України» жінки, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей усиновлених у встановленому законодавством порядку, мають право на отримання почесного звання України «Мати – героїня». Почесне звання «Мати-героїня» є вищою формою відзначення громадян за вагомий внесок у реалізацію державної політики з питань сім’ї, материнства і дитинства, самовіддане виховання та навчання дітей. Звання «Мати-героїня» присвоюється Президентом, про що видається відповідний указ.

22 грудня 2020 року на засіданні сесії Бориславської міської ради міський голова Ігор Яворський урочисто оголосив указ та вручив державну нагороду – посвідчення та нагрудний знак «Мати-героїня» Ользі Яблінській. На жаль, п. Надія Хайнацька не змогла особисто бути присутньою, тому посвідчення і нагороду буде передано працівниками структурних підрозділів.