Бориславу 632: Святкування Дня міста [ФОТО]

Вчора, 8 вересня, Борислав відзначав своє 632-річчя та День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. І з цієї нагоди у місті відбулося чимало заходів.

Розпочався день спортивно – регіональним волейбольним турніром серед чоловіків у ДЮСШ, турніром з настільного тенісу у ЗОШ №4, велопробігом для наймолодших, який переріс у велопробіг для всіх бажаючих вулицями міста, та міською спартакіадою для людей з інвалідністю. Також пізніше на парковому спортмайданчику відбулися богатирські ігри “Сила духу” та показові спортивні й танцювальні виступи.

Далі естафету перехопили культурно-розважальні заходи – мистецький фестиваль “Бориславу наші таланти”, виставка картин бориславських митців, анімаційні розваги для дітей, майстер-клас із сіномотання від майстерні “Вухата сова”, малюнок на асфальті “Барви осені”, благодійний ярмарок “Спілки воїнів АТО м. Борислава” і МБФ “Карітас-Борислав”, флеш-моб “Спектр”.

Видовищним було нагородження переможців V етапу Чемпіонату України з ралі, IV етапу “Кубку Карпат” 2019 «VI ВОРОТА УКРАЇНИ». До вручення нагород було запрошено міського голову Борислава Ігоря Яворського, народного депутата України Ореста Саламаху, операційного менеджера НГВУ “Бориславнафтогаз” Андрія Барабаша та організатор змагань, директор “Галицького автомобільного клубу” Сергія Єженкова. Результати змагань можна переглянути на офіційному сайті “ГАК”. Ми ж пропонуємо переглянути фоторепортаж з цієї події.

Ввечері відбувся святковий та, за відгуками, справді захоплюючий концерт на літній сцені Палацу культури, на якому виступили гурти “Бориславські Батяри”, “Без обмежень” та “Мері”. Бориславський парк давно не був таким багатолюдним та гамірним, відзначають мешканці.

Під час концерту зі святом бориславців вітали міський голова Ігор Яворський, отець-декан храму УГКЦ Святої Анни Роман Василів, народний депутат України Орест Саламаха, операційний менеджер НГВУ “Бориславнафтогаз” Андрій Барабаш, начальник управління туризму та курортів ЛОДА Наталія Табака, а також гості із польського міста-партнера Старогард Гданський – секретар міської ради Збігнєв Топоровські та начальник департаменту соціального захисту населення Чеслав Косяновіч.

Також упродовж всього дня у парку функціонували атракціони, волонтерська польова кухня, виїзна торгівля (більше 20 торгових точок).