Час роботи закладів громадського харчування обмеженно до 22 години

У зв’язку із рекомендаціями обласної комісії ТЕБ та НС, які прийняті 30 червня на позачерговому засіданні цієї комісії, у Бориславі введено зміни щодо роботи закладів громадського харчування та громадського транспорту.

Отже від сьогодні обмежено час роботи закладів громадського харчування до 22 години. Окрім цього рішенням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації було зобов’язано перевізників при необхідності забезпечити виділення додаткових одиниць транспорту для зменшення навантаження на маршрутний транспорт у часи пікового навантаження на час дії карантину.

Зазначимо також, що громадський транспорт зобов’язаний працювати із дотриманням усіх карантинних заходів і вимог, зокрема, перевозячи пасажирів у кількості не більше, ніж кількість місць для сидіння. Також перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту та контроль використання таких засобів пасажирами.

Розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації №19 від 01 липня 2020 року «Про внесення змін до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій від 23.06.2020р №18 – нс «Про внесення змін до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій від 22.05.2020 р №15-нс «Про встановлення карантину на території міста Борислава та смт. Східниця  з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».