Черговий бориславський проект став переможцем конкурсу Асоціації “Єврорегіон Карпати-Україна”

Нещодавно ще один бориславський проект став переможцем конкурсу культурних обмінів між Львівською та Луганською областями. Як доповіла на апаратній нараді начальник відділу розвитку міста Оксана Балабанська, завдяки перемозі у даному Конкурсі, Борислав отримає можливість безкоштовної концертної програми  до дня молоді, організованою Луганською обласною філармонією.

Конкурс культурних обмінів між Закладами Львівської та Луганської областей від Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” дає можливість художнім колективам названих областей здійснювати обмінні візити та проводити спільні культурно-мистецькі заходи. Так, наприклад, минулого року до Сєвєродонецька із виставами завітав наш бориславський Народний драматичний театр ім. П.Телюка.

Міський голова Ігор Яворський відзначив, що таке потужне сприяння від Асоціації Бориславу у прагненні до кращого дає можливість реалізувати корисні проекти для місцевої громади: “Наше місто вже другий рік поспіль є членом Асоціації і як бачимо – не дарма. Активна співпраця відділу розвитку міста і відділу економіки та торгівлі з Асоціацією приносить хороші плоди і впевнений, що зупинятись на досягнутому не будемо, а продовжуватимемо максимально використовувати усі можливості для покращення різноманітних сфер життя Борислава».

Нагадаємо, що за результатами участі в конкурсах Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Борислав також втілюватиме у життя проекти зі встановлення аптеки-музею світового винахідника нафтової промисловості Йогана Зега у міському парку, «Нафтова колиска Європи: забута історія Польщі та України». Також частково на території міста реалізовуватиметься проект «Нафтова спадщина діяльності Ігнатія Лукасевича».