Черговий вуличний тенісний стіл встановлено на вул. Раточинській

У Бориславі триває облаштування відпочинкових зон. Так, сьогодні на спортивному майданчику на розі вул. Раточинської та Лисенка працівниками КП “Еко-Місто” було встановлено черговий вуличний тенісний стіл.

Як розповів директор підприємства Іван Сорока, мешканці цього району раніше своїми силами облаштували майданчик із невеликим полем для футболу і волейболу, перекладинами, прибрали, покосили,  і звернулись із проханням встановити там і тенісний стіл.

“Ми завжди радо співпрацюємо із активними громадянами, які готові долучатись до змін. Зважаючи на ініціативність та небайдужість громади району Раточина, наступний стіл було вирішено розташувати саме у них”, – зауважив міський голова Ігор Яворський.

Роботу із облаштування таких тенісних столів у Бориславі розпочали наприкінці минулого року. В результаті – три столи уже є у внутрішньоквартальних дворах по вул. В.Великого, С.Коваліва та Трускавецькій, а ще два – на території ЗОШ №8 та ЗОШ №9. Але на цьому не зупинятимуться, адже пропозиції щодо місць розташування обладнання продовжують надходити від мешканців міста.

Водночас міський голова закликає мешканців дбайливо ставитись до нововстановлених столів та стежити, щоб цього дотримувались й інші.