Чудовий старт у доросле життя. Для ще однієї дитини-сироти у Бориславі придбали власне житло

Маємо приємну новину. Днями ще одна дитина-сирота в Бориславській громаді отримала власне житло. Договір з купівлі-продажу квартири на ім’я дитини-сироти було підписано міським головою 22 вересня, і вже невдовзі вона отримає ключі від свого помешкання. Це вже друге житло, яке куплено в цьому році для дитини-сироти у Бориславі.

За підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Служби у справах дітей ЛОДА Борислав вже вкотре користається можливість забезпечити власним житлом найбільш вразливу категорію мешканців громади — тих, кого доля позбавила батьківського піклування.

“Допомога дітям — найвища цінність, яка може бути у наш час. Фінансування з обласного бюджету здійснюється при умові 40 % на 60%. Тобто, якщо міський бюджет готовий заплати більшу частину коштів, то область фінансує решту. І ми навіть не задумуємось, чи варто. Власне житло для дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах — чудовий старт у доросле життя. І це найприємніша і найпочесніша місія — долучитись і подарувати мрію для такої дитини”, – говорить міський голова Ігор Яворський.

Нагадаємо у 2017 році, вперше за період незалежності, у Бориславі на умовах співфінансування було придбано житло для дитини-сироти, у 2018 році вдалось придбати за субвенційні кошти 4 квартири, у 2019 році  – 2, у 2020 році  1 квартиру. І у 2021 році вже придбано 2 помешкання.

“Такі реалії: роками цьому питанні не приділялась належна увага. Брак фінансування робив заручниками тих, хто потребував найбільше. І мені сьогодні приємно констатувати “ювілейну цифру”: з 2017 року у м. Бориславі придбано вже 10 житлових об’єктів, чим забезпечено житлом – 14 дітей з категорії діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та особи з їх числа”, – підсумував міський голова.