Делегація з Борислава вчергове відвідала польські міста

Цими днями делегаціями з Борислава на чолі з міським головою Ігорем Яворським вчергове відвідала польські міста, які допомагають нашій громаді в цей складний час. Слова подяки за підтримку представники Бориславської громади висловили керівництву міст Ломжа, Бранськ та гміни Жекунь.

“Майже 4 місяці минуло з часу повномасштабного вторгнення росії в Україну. І ми дуже вдячні кожному містечку, кожній гміні за те добро, яке вони роблять для нас. Адже внутрішньо переміщені особи, люди у зонах бойових дій і наші захисники зараз потребують постійної допомоги. І ми маємо можливість забезпечувати їх завдяки гуманітарній допомозі, яку отримуємо”, – говорить міський голова Ігор Яворський.

На знак подяки представництво Борислава зробило символічні пам’ятні подарунки керівникам гмін, висловило слова щирої подяки за підтримку.

Під час зустрічі Ігор Романович наголосив на тому, що війна й надалі триває: “Ми продовжуємо періодично жити із сиренами, а дехто їх чує без упину. Багато українців не можуть повернутися додому, тому що просто не мають куди. Десятки українських дітей щодня стають сиротами, а жінки — вдовами. І, зокрема, Бориславська громада на колінах і зі сльозами на очах хоронить своїх Героїв. Це все наша реальність зараз”.

Тож за підсумками зустрічей керівництво польських міст запевнило, що готові продовжувати співпрацю та допомагати нам надалі у відправці гуманітарних вантажів. Гміна Жекунь вже, власне, готується доставити у наше місто черговий вантаж, зараз формуються необхідні документи для перетину кордону. Керівництво Ломжі запросило дітей Бориславської громади на відпочинок із можливістю участі у спортивних змаганнях, які відбудуться в їхньому місті.

І ще один важливий результат. Під-час візиту у Бранськ міські голови підписали Лист про наміри щодо партнерської співпраці. Після узгодження його на сесії у Бранську буде підписано Договір про співпрацю між нашими містами. Тож у Борислава невдовзі буде ще один надійний партнер. До слова, Борислав буде першим українським містом, з яким Бранськ укладе такий документ.

Ми відчуваємо вашу підтримку, понад усе вдячні за допомогу! Нехай добро повертається до вас у стократ! Разом здолаємо все!