День міста: Бориславу 633

Сьогодні, 13 вересня, у Бориславі пройшов другий день святкування Дня міста.

Розпочався він рано – о 6:00 год. поціновувачі «тихого полювання» випробували себе на парковому озері під час змагання із рибної ловлі «Спінінг».

О 12:00 год. від площі Івана Франка стартувала динамічна веломандрівка «Вулицями рідного міста» (пл. Франка – вул. Міцкевича – вул. І.Сеник – вул. Героїв ОУН-УПА – вул. В.Великого – вул. Шкільна – вул. Карпатська Брама – вул. Шевченка – пл. Франка).

У Центральній міській бібліотеці пройшов другий етап шахового турніру. Результати змагань оголосимо завтра.

Продовжився день творчо, корисно та смачно, адже з 15:00 год. на центральній алеї парку проходили виставка картин Дитячої школи мистецтв «Осінній пейзаж», виставка-продаж меду, майстер-класи з етномистецтва, гончарства та сіномотання. О 15:30 відбувся конкурс малюнків на асфальті «То моє місто».

О 16:00 год. у дитячому містечку пройшов яскравий і кольоровий флешмоб «Палітра».

Також о 15:00 год. в Історико-краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки художніх робіт Павла Деленкевича, які виконані озокеритом.

Святковий концерт до Дня міста цьогоріч відбувся в режимі онлайн. З 18:00 год. виступи вихованців студій Палацу культури, а також гурту «Бориславські Батяри» можна переглянути ТУТ.

О 18:45 год. на площі перед міською радою відбулось нагородження переможців та призерів ІІІ етапу чемпіонату України з автоперегонів «XVIIІ Ралі Галіція». Кубки переможцям вручали секретар міської ради Юрій Химин та організатор змагань, директор Галицького автомобільного клубу Сергій Єженков.

На завершення святкувань з нагоди Дня міста на майданчику перед літньою сценою Палацу культури в імпровізованому автокінотеатрі о 20:30 год. транслювали фільм «Поспішай кохати».