День українського добровольця у Бориславі

Сьогодні Борислав разом із цілою країною відзначав День українського добровольця і з цієї нагоди було особисто вшановано бориславських воїнів-добровольців невеликими подарунками, відвідано могили їх загиблих побратимів, а серед навчальних закладів міста проведено приурочені цій даті міські змагання з волейболу.

З метою гідного вшанування пам’яті про полеглих земляків, котрі захищали східні кордони нашої держави під час антитерористичної операції, міський голова Борислава Ігор Яворський разом з учасниками ГО “Спілка воїнів АТО м. Борислава” (Ігор Саган, Микола Лисишак, Юрій Стороженко, Андрій Кульбачевський, Андрій Томан) та директором Бориславського міського територіального центру соціального обслуговування громадян Наталією Штереб відвідали могили Андрія Луціва, Віталія Глюза, Артура Гулика та Сергія Шевчука.

Під час відвідин поховань міський голова висловив слова вдячності і співчуття рідним та близьким полеглих, обговорив із ними їхні потреби та запевнив у всесторонній підтримці і допомозі: “Найменше, що ми можемо зробити для наших героїв – це пам’ятати і шанувати їх подвиг, а також не покинути на призволяще їхніх найближчих людей, – наголошує Ігор Романович. – Адже саме завдяки їм ми сьогодні маємо можливість продовжувати нашу спільну боротьбу за світле майбутнє рідної Батьківщини”.

Також цього дня працівники терцентру та управління соціального захисту населення відвідали воїнів-добровольців Борислава і вручили їм вітальні листівки від міського голови та тематичні подарунки – Державний прапор України та набір подарункових карток з краєвидами Борислава.

З нагоди свята у спортивному залі загальноосвітньої школи №7 пройшов відбірковий тур міських змагань серед навчальних закладів міста з волейболу. Сьогодні зустрілись у матчах команди ЗОШ № 1, 5, 7, 8 та Бориславської державної гімназії. З початком змагань привітали учасників провідний спеціаліст відділу освіти Майя Гоц, начальник відділу фізичної культури та спорту управління культури, молоді, фізичної культури та спорту Володимир Рахель, а також воїни-ветерани АТО Юрій Стороженко та Андрій Томан. Остаточні результати змагань буде відомо завтра, 15 березня.

__________________________________

Отож, за результатами змагань першість виборола команда ЗОШ №1, другу сходинку посіла команда ЗОШ №7, а третє місце зайняла команда ЗОШ №8. Також було визначено кращого гравця змагань, яким став учень ЗОШ №1 Юрій Ницько. Дякуємо організаторам, тренерам та учасникам за чудову гру і бажаємо командам нових перемог!

Spread the love
 • 152
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  152
  Поширили: