Дякуємо за святковий настрій!

Підходить до завершення цикл Новорічно-Різдвяних свят. Підсумовуючи виконані роботи із підготовки міста до цього особливого періоду, хочеться згадати усіх, хто допомагав.

«Різдво – це час радості та щирої вдячності, – говорить міський голова Ігор Яворський. – Тому сьогодні за особливий настрій варто подякувати ідейним натхненникам, спонсорам та виконавцям робіт, котрі наполегливо працювали, щоб подарувати нашому Бориславу направду чудову святкову атмосферу. Безумовно, тішить той факт, що продовжується традиція залучення благодійників до цього процесу і вони охоче ідуть назустріч. Водночас приємно отримувати позитивні відгуки та оцінку від мешканців, це додає стимулу продовжувати роботу».

Так, цьогоріч чудовим різдвяним подарунком стала нова шопка. Придбання скульптур, виготовлених із керамопластику та розмальованих професійними художниками, відбулось за фінансової підтримки ТОВ «Агентство економічної безпеки «Ефорт» (генеральний директор Храмов Олександр Семенович, фінансовий директор Федак Олег Зеновійович). Також було виготовлено нову стаєнку з дерева, яку створили працівники столярної майстерні ФОП Дмитра Германа.

Як і у попередні роки, збільшилась кількість ілюмінації. Її доповнили елементи світлового декору, які розташували над проїжджою частиною по вул. Т.Шевченка, А.Міцкевича та Д.Галицького. Це стало можливим завдяки спонсорській допомозі підприємців Ігоря і Надії Кушнір та ТзОВ «Термопластбуд».

Ще один подарунок Борислав отримав від місцевого комунального підприємства КП «Еко-місто». За ініціативи його керівника Івана Сороки було виготовлено та встановлено світлову фотозону із надписом «Я люблю Борислав». Конструкція є стаціонарною, тож прикрашатиме центр міста постійно і стане своєрідною візитівкою та туристичною промоцією Борислава.

Не менших слів подяки заслуговують ті, хто втілював усю цю казку в життя: міські комунальні підприємства «Бориславсвітло», «Зелений світ», «Еко-місто», які здійснювали монтаж конструкцій та ілюмінації, вихованці та викладачі творчих студій Центру дитячої та юнацької творчості, Бориславської дитячої школи мистецтв, які виготовили елементи декору для композиції із молодим місяцем, а також працівники управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури, які допомагали в організаційно-координаційних роботах.

Вартими відзнаки є світлярі, відеографи та засоби масової інформації, котрі у свій спосіб яскраво передали красу та зберегли спогади про зимову казку Борислава. Зокрема, медіа-ресурс «Варто – Галицькі новини», спільнота у Фейсбук «Твоя Львівщина», фотографи Юрій Михаць, Данило Голова, Олександр Жильцов (“Борислав у світлинах”), а також численні місцеві групи і профілі самих мешканців, які наповнювали свої стрічки в соціальних мережах світлинами новорічно-різдвяного Борислава.