Для Бориславської ЦМЛ закуплено нове медичне обладнання

Цьогоріч Борислав разом із містом-сусідом Дрогобичем реалізував спільний проєкт «Врятуй життя», який отримав перемогу у Конкурсі співробітництва територіальних громад на 2019 рік. Проєктом було передбачено закупівлю медичного обладнання для закладів охорони здоров’я обох населених пунктів.

Отож, для відділення інтенсивної терапії КПН «Центральна міська лікарня м. Борислава» закуплено апарат штучної вентиляції легень, дефібрилятор та 2 приліжкових монітори пацієнта.

Загальний бюджет проєкту – 1 млн. грн., із яких половину суми профінансовано з обласного бюджету, та по 250 тис. грн з міських.

Міський голова Борислава Ігор Яворський акцентував, що співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільних проектів є реальним шансом вирішити актуальні питання місцевого значення, тим паче, за підтримки області та наголосив: «Можемо сміливо констатувати, що якість надання медичних послуг в ЦМЛ м. Борислава поступово переходить на новий рівень. Оновлення технічної бази медичних установ не проводилось впродовж тривалого часу, зараз – є одним із пріоритетів. Я щиро вдячний голові обласної ради Олександру Ганущину та депутатам обласної ради Андрю Ковчу, Юрію Нестору, Василю Масному та Михайлу Задорожному за постійну підтримку. І сподіваємося, що завдяки цьому обладнанню буде збережено чиєсь життя».

Нагадаємо, що у березні цього року відновив свою роботу оновлений флюорограф. Загальна вартість капітального ремонту апарату становила 710 тис. грн.. Окрім капітального ремонту із заміною майже всіх комплектуючих, було проведено його осучаснення, а саме встановлення цифрового рентгенівського приймача з подальшою цифровою обробкою зображення.

У серпні цього року для КНП «Центральна міська лікарня м. Борислава» було придбано новий УЗД апарат. З його допомогою можна діагностувати захворювання органів черевної порожнини, сечовидільної системи, щитоподібної залози, серця, судин, захворювань органів жіночої статевої сфери.