Для ланок ПМСД закуплено 4 кардіографи

В рамках реалізації медичної реформи у КНП «Центральна міська лікарня м. Борислава» продовжується поповнення матеріально-технічної бази. Так, для покращення діагностики серцевих захворювань було придбано чотири апарати ЕКГ.

Минулого тижня ЦМЛ закупила чотири абсолютно нових електрокардіографи Heaco 600G. Апарати мають можливість цифрової передачі результатів на ПК для додаткової обробки і зберігання в базі даних. На сьогодні вони уже розподілені для роботи у поліклініках на вул. С.Коваліва, П.Куліша, ОУН-УПА та в смт. Східниця.

Пройти безкоштовне обстеження на нових апаратах можна за скеруванням лікаря первинної ланки, лікаря-спеціаліста поліклініки чи стаціонару, а також в процесі проходження медичних оглядів. Та варто пам’ятати, що з 1 липня, відповідно до умов співпраці із Національною службою здоров’я, послуги на обстеження у вузькопрофільних спеціалістів стануть платними для усіх, хто не підписав декларацію із сімейним лікарем. Тому у ЦМЛ радять не зволікати і обрати свого сімейного лікаря.