Для творчості не існує перешкод

Сьогодні до Борислава завітали особливі гості – автор та виконавець пісень, продюсер, керівник об’єднання творчої молоді з вадами зору «Наш світ» Тарас Мільчаковський з дружиною Марією. 

Під час дружньої бесіди із міським головою Ігорем Яворським, заступником міського голови Роксоляною Гарасимів та директором Бориславського міського територіального центру соціального обслуговування Наталією Штереб було обговорено питання заохочення молоді з особливими потребами до творчості та презентовано музичний альбом з 13-ти пісень пана Тараса “Україна кличе”, примірники якого отримали в дарунок присутні.

“Кожній людині, незалежно від того має вона якісь вади чи ні, необхідно відчувати, що вона потрібна, важлива для соціуму. Це є вагомою причиною продовжувати повноцінно жити і розвиватись. Ми з командою ГО «Наш світ» працюємо над долученням людей з інвалідністю до суспільства через творчість. Участь такої молоді у культурному житті є потужним стимулом для них та знаком, що вони можуть здійснити свої мрії і є люди, які їм готові допомогти на цьому шляху”, – зауважив пан Тарас.

Ігор Романович висловив захоплення активною позицією молодого продюсера: “Дуже приємно нарешті особисто познайомитись із такою талановитою людиною, котра справді горить своєю улюбленою справою та допомагає іншим знайти своє покликання”.

На завершення зустрічі гості висловили подяку керівництву міста за співпрацю, підтримку, розуміння та увагу до людей з особливими потребами. Також слова вдячності пролунали й для радіоредакції “Радіо “Слово” за безкоштовну ротацію пісень через те, що колектив вважає їх актуальними, сучасними та потрібними в ефірі, а не відкидає через комерційну непривабливість.

Послухати пісні Тараса Мільчаковського, переглянути відеокліпи до них та стежити за життям ГО “Наш світ” можна на YouTube-каналі.