Дезінфекція під’їздів житлових будинків

Комунальне підприємство «Еко-Місто» отримало дезінфекційний засіб, який сьогодні передають керівникам ОСББ для обробки під’їздів житлових будинків. Також необхідну кількість розчину для дезінфекції отримали управителі багатоквартирних будинків.

Рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та управителям багатоквартирних будинків було рекомендовано проводити дезінфекцію у місцях загального користування в рамках виконання заходів запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19.

За дорученням міського голови Ігоря Яворського було закуплено дезінфекційний засіб, який передадуть управляючим компаніям та ОСББ для разової обробки приміщень. Водночас Ігор Романович наголосив на тому, що надалі керівники об’єднань та управителі повинні були б самі продовжувати роботу в цьому напрямку, адже це є зона їх відповідальності.

Для дезінфекції приміщень загального користування у житлових будинках використовується дезінфекційний засіб «Дезосепт Форте». Діюча речовина – надоцтова кислота.

Засіб «Дезосепт Форте» – дезінфектант, що внесений до державного реєстру дезінфекційних засобів дозволених до використання в Україні. Концентрація робочого розчину 0,05%. При проведенні поточної дезінфекції методом протирання при концентрації 0,05-0,1% використовують захисний одяг фартух і гумові рукавиці. Після дезінфекції приміщення слід провітрити до зникнення запаху оцту. 

Відтак, звертаємось до керівників ОСББ міста, які ще не отримали дезрозчин! Просимо звернутись в управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради за тел. 5-43-64 для координації. З собою необхідно мати ємність для розчину, яка щільно закривається.