До уваги пільговиків

Управління праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради інформує, що згідно постанови від 17.04.2019 року № 373 «Деякі питання надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» (із змінами) після закінчення опалювального сезону залишки коштів на рахунку для виплати пільг, які утворилися станом на 01.06.2020 року, будуть виплачуватися пільговикам шляхом перерахування цих коштів на рахунки зазначених осіб, відкриті в АТ «Ощадбанк».

У разі відсутності відкритого рахунка в АТ «Ощадбанк» рахунок відкривається за заявою пільговика до банківської установи.

Залишки коштів, що обліковуються на рахунку для виплати пільг за обліковими записами пільговиків станом на 1 червня, за якими не було звернень пільговиків щодо їх виплати, 20 грудня припиняють обліковуватись АТ “Ощадбанк” за такими обліковими записами пільговиків та протягом двох робочих днів повертаються на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.

Щоб отримати інформацію про залишок коштів, можна скористатись послугами особистого кабінету пільговика на сайті АТ «Ощадбанк» чи зателефонувати за номером 0 800 210 800 (телефон контакт-центру).

Водночас звертаємо увагу, що з 1 січня 2020 року пільговики мають право у будь-який час подати заяву довільної форми до управління праці та соціального захисту населення про перехід на грошову готівкову форму отримання пільги на житлово-комунальні послуги на відміну від попередньої можливості отримувати готівкові виплати, за умови подання відповідної заяви до початку опалювального (тобто до 15 жовтня) або неопалювального (тобто до 15 травня) сезону.

За додатковою інформацією просимо звертатися в управління праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради за адресою: вул. Грушевського, 7 м. Борислав каб. № 6, 9 тел. (03248)5-00-54.