До уваги релігійних громад Борислава та Східниці

Бориславська міська рада просить духовенство та релігійні організації поставитись відповідально до заходів безпеки щодо недопущення поширення епідемії коронавірусу.

Сьогодні світ стоїть перед складним викликом у протистоянні новій хворобі – коронавірусній інфекції. Як відомо із досліджень та видно із досвіду інших країн, захворювання дуже активно поширюється у скупченнях людей, при персональних контактах та недотриманні гігієни. Відтак вкотре звертаємось до вас із наполегливим проханням не ігнорувати правил карантинного режиму:

  • посилити заходи протиепідемічної безпеки в храмах
  • обмежити масові зібрання людей (не більше 10 осіб одночасно)
  • забезпечити відстань між людьми не менше 1,5 м
  • при можливості, запровадити вживання гучномовця для транслювання богослужіння надворі чи організувати трансляцію медійними засобами (інтернет, телебачення, радіо)

Вкрай важливо залишатися вдома тим, хто перебуває в зоні підвищеного ризику: особам старшого віку, батькам з малими дітьми, особам з ознаками респіраторних інфекцій, тим, хто недавно повернувся з територій, де поширений коронавірус, і хто з ними проживає.

Просимо вас усіх поставитись до ситуації, що склалася, із розумінням та усією відповідальністю. Віримо, що спільно докладемо усіх зусиль задля безпеки наших громадян.