До уваги власників (землекористувачів) земельних ділянок, право на які виникло до 2004 року

Для забезпечення належного захисту державою суб’єктів права власності і господарювання, ефективної протидії протиправному позбавленню власників їх прав, запобіганню виникнення судових спорів між власниками та користувачами земельних ділянок, Управління комунальної власності, земельних відносин  та архітектури  міської ради звертає увагу на необхідність внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування), на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними правовстановлюючими документами.

Так, власникам земельних ділянок, право на які посвідчено державним актом, виданим до 2004 року (державні акти червоного кольору без зазначення кадастрового номеру), для внесення даних про зазначені земельні ділянки до Державного земельного кадастру (проведення державної реєстрації земельної ділянки) необхідно звернутися до землевпорядної організації та замовити розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку.

Після реєстрації земельної ділянки у Державному земельному кадастрі і отримання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку необхідно звернутись до Центру надання адміністративних послуг м. Борислава, розташованого в будівлі Бориславської міської ради, вул. Шевченка,42 та замовити адміністративну послугу «Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру».

Якщо земельній ділянці не присвоєно кадастрового номера, тобто вона не  внесена до Державного земельного кадастру, то таку ділянку неможливо продати, подарувати, успадкувати, віддати в заставу, здійснювати поділ або об’єднати, здати в оренду, тощо.

Також, державна реєстрація земельної ділянки запобігатиме рейдерському захопленню землі та забезпечить належний захист Ваших прав.