До відома юридичних осіб щодо необхідності подачі документів для оновлення в ЄДР відомостей про КБВ

Всі юридичні особи, щодо яких в Єдиному державному реєстрі мають міститися відомості про КБВ (кінцевих бенефіціарних власників) та які зареєстровані до набрання чинності наказом про структуру власності протягом трьох місяців мають подати державному реєстратору документи для оновлення в Єдиному державному реєстрі відомостей про КБВ тобто з 11.07.2021 до 10.10.2021.

Для оновлення в Єдиному державному реєстрі відомостей про КБВ державному реєстратору необхідно подати:

  • заяву щодо державної реєстрації юридичної особи (крім громадських формувань та органів влади) – форма 2 або заяву щодо державної реєстрації юридичної особи – громадського формування – форма 4;
  • структуру власності за формою та змістом відповідно до Наказу про структуру власності;
  • витяг, виписку чи інший документ з торговельного, банківського, судового реєстру тощо, що підтверджує реєстрацію юридичної особи – нерезидента в країні її місцезнаходження, – у разі, якщо засновником юридичної особи є юридична особа – нерезидент;
  • нотаріально засвідчену копію документа, що посвідчує особу, яка є КБВ юридичної особи, – для фізичної особи – нерезидента та, якщо такий документ оформлений без застосування засобів Єдиного державного демографічного реєстру, – для фізичної особи – резидента.

Оновлення в Єдиному державному реєстрі відомостей про КБВ можливо як під час проведення окремої реєстраційної дії відповідно до частини четвертої статті 17 Закону про реєстрацію, так і при вчиненні інших реєстраційних дій, при вчиненні яких передбачено подання документів для встановлення відомостей про КБВ.

Слід зазначити, що адміністративний збір не буде справлятися у разі подання державному реєстратору інформації про КБВ в обсязі, визначеному Законом про реєстрацію, протягом трьох місяців з дня набрання чинності Наказом про структуру власності.

Повідомляємо також, що 16 липня (п’ятниця) о 14.00 в Народному Домі м. Трускавець відбудеться робоча зустріч за участю начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Віталії Шепеги щодо інформування про важливі зміни законодавства в частині подачі документів для внесення відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (КБВ) та подання структури власності  до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Запрошуємо всіх юридичних осіб взяти участь у заході.