До зведеного бюджету Борислава надійшло майже 126 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб та майже 10 млн. гривень військового збору

Протягом січня – жовтня 2019 року зведений бюджет країни отримав від мешканців міста Борислава та смт. Східниці 125,9 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб, що на 23,2 млн. гривень більше надходжень минулого року та 9,6 млн. гривень військового збору, а це на 1,7 млн. гривень більше минулорічних надходжень.

За підсумками роботи 10-ти місяців поточного року Загальний фонд державного бюджету України отримав від платників міста Борислава та Східниці 155,5 млн. гривень, що на 6,5 млн. гривень більше надходжень минулого року. До місцевої скарбниці надходження становлять 163,0 млн. гривень та є більшими за аналогічний період минулого року майже на 35,7 млн. гривень.

Цього року у формуванні місцевих бюджетів, за показником найбільших надходжень друге місце посідає плата за землю, пропустивши вперед податок на доходи фізичних осіб.

Загалом власниками та орендарями земельних ділянок міста Борислава та смт. Східниці у січні – жовтні 2019 році сплачено до місцевого бюджету 32,0 млн. гривень, зокрема, від юридичних осіб надійшло 29,4 млн. гривень, що надає змогу місцевій владі спрямувати ці кошти на покращення соціально-економічних умов та розвиток регіону.