№001-prv-2022 „Про підтвердження факту перебування об’єктів нерухомого майна у комунальній власності Бориславської міської територіальної громади”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
___________________ Борислав № ________

Про підтвердження факту перебування
об’єктів нерухомого майна у комунальній
власності Бориславської міської територіальної громади

Відповідно до підпункту 10 пункту б статті 30, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1127 “Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, беручи до уваги клопотання управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури від 29 грудня 2021 року № 01-20/527 з метою врегулювання відносин власності щодо нежитлових приміщень та будівель, які належать до комунальної власності Бориславської міської територіальної громади, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:
1. Підтвердити факт перебування у комунальній власності Бориславської міської територіальної громади в особі Бориславської міської ради, об’єктів нерухомого майна, а саме:
1.1) нежитлова будівля “А-1” – громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, загальною площею 4876,4 кв. м, за адресою: вул. Шкільна, 19, м. Борислав, Львівська область.
1.2) нежитлова будівля “А- II” – громадський будинок з господарськими будівлями (допоміжними) будівлями та спорудами , загальною площею 3037,8 кв. м, за адресою: вул. Січових Стрільців, 28, м. Борислав, Львівська область.
1.3) нежитлова будівля “А-1” – громадський будинок з господарськими будівлями та спорудами, загальною площею 497,2 кв. м, за адресою: вул. Карпатська Брама, 24, м. Борислав, Львівська область

2. Управлінню комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради вжити заходів для реєстрації у встановленому порядку права комунальної власності у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, відповідно до пункту 1 цього рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія.

Міський голова                                                  Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments