№006-prv-2022 „Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку на території Бориславської міської територіальної громади”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

___________ Борислав № ___

Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку на території Бориславської міської територіальної громади

Відповідно до ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, п.5 ст. 13 Закону України „Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”, Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13 червня 2016 року № 150 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя з управління багатоквартирним будинком”, беручи до уваги клопотання управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради від 20 грудня 2021 року № 01-10/453, з метою забезпечення належного утримання багатоквартирних будинків на території Бориславської міської територіальної громади, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Оголосити конкурс з призначення управителя з управління багатоквартирним будинком на території Бориславської міської територіальної громади, в якому не створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, співвласники якого не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком.

2. Затвердити персональний склад конкурсної комісії щодо призначення управителя з управління багатоквартирним будинком згідно з додатком 1.

3. Затвердити Положення про конкурсну комісію з призначення управителя з управління багатоквартирним будинком на території Бориславської міської територіальної громади, що додається.

4. Затвердити перелік багатоквартирних будинків згідно з додатком 3.

5. Доручити конкурсній комісії з призначення управителя з управління багатоквартирним будинком на території Бориславської міської територіальної громади (Садлівський Роман):
5.1) сформувати об’єкти конкурсу з призначення управителя з управління багатоквартирним будинком на території Бориславської міської територіальної громади та визначити технічні характеристики багатоквартирних будинків;
5.2) підготувати конкурсну документацію для проведення конкурсу з призначення управителя з управління багатоквартирним будинком на території Бориславської міської територіальної громади та подати її на затвердження виконавчому комітету Бориславської міської ради;
5.3) провести конкурс відповідно до Порядку проведення конкурсу з призначення управителя з управління багатоквартирним будинком затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13 червня 2016 року № 150.

6. Установити, що у разі якщо на дату проведення конкурсу співвласниками обрано управителя будинку чи створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, це рішення на такі будинки не розповсюджується.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Садлівського Романа .

Міський голова                                                  Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments