№009-prv-2022 „Про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Бориславської міської територіальної громади на конкурсних засадах”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
________2022 року Борислав № ________

Про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Бориславської міської територіальної громади на конкурсних засадах

Відповідно до п.п.12 п.а ст.30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 7 Закону України „Про автомобільний транспорт”, постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” (із змінами і доповненнями), беручи до уваги доповідну записку начальника відділу економіки та торгівлі Попеля Лева від 20.10.2021 року та з метою визначення автомобільного перевізника на конкурсних засадах, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити:
1.1) порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що додається.
1.2) положення про конкурсний комітет з надання суб’єктам підприємницької діяльності права на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування Бориславської міської територіальної, що додається.
1.3)умови проведення конкурсу з надання суб’єктам підприємницької діяльності права на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування Бориславської міської територіальної громади, що додаються.
4. 1.4) кошторис витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням конкурсу згідно з додатком 1.
5. 1.5) форму договору про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Бориславської міської територіальної громади згідно з додатком 2.

2. Установити розмір плати за участь у конкурсі згідно з кошторисом витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням конкурсу у розмірі 2500,0 грн. на один об’єкт конкурсу.

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 16 серпня 2018 року № 319 „Про організацію перевезень пасажирів
автомобільним транспортом на маршрутах загального користування у м. Бориславі
на конкурсних засадах» .

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Солоненко Світлани.

Міський голова                                                         Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments