№010-prv-2022 „Про призначення тимчасового перевізника на міський автобусний маршрут загального користування №6”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

_____2022 року Борислав № _____

Про призначення тимчасового перевізника на міський автобусний маршрут загального користування №6

Відповідно до ст.30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.7 Закону України „Про автомобільний транспорт”, пп.2 п.55 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, беручи до уваги лист перевізника ПП Галич-Авто» від 10.01.2022 року та доповідну записку начальника відділу економіки та торгівлі міської ради Попеля Лева від 10.01.2022 року, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Призначити тимчасовим перевізником ПП «Галич-Авто» на міський автобусний маршрут загального користування № 6 (кінець вул. С. Бандери (буд.154) – с. Попелі, вул. І. Франка (маг. Гаманець) на строк не більш як три місяці, на період проведення нового конкурсу на визначення перевізника на цьому маршруті.

2. Відділу економіки та торгівлі підготувати Договір про організацію тимчасових перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Бориславі на строк не більш як на три місяці, на період проведення нового конкурсу на визначення перевізника відповідно до п.1 цього рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Солоненко Світлану.

Міський голова                                                               Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments