№013-prv-2022 „Про схвалення проєкту Програми соціальної підтримки мешканців Бориславської міської територіальної громади, які підписали контракт для проходження військової служби у Збройних Силах України на 2022 рік”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
_____________ 2022 року Борислав № ___

Про схвалення проєкту Програми соціальної підтримки мешканців Бориславської міської територіальної громади, які підписали контракт для проходження військової служби у Збройних Силах України на 2022 рік

Відповідно до статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.91 Бюджетного кодексу України, Закону України „Про військовий обов’язок та військову службу”, враховуючи доповідну записку начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Цапів Ірини від 11 . 01. 2022 року № 23 виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Схвалити проєкт Програми соціальної підтримки мешканців Бориславської міської територіальної громади, які підписали контракт для проходження військової служби у Збройних Силах України на 2022 рік та паспорта до неї, що додається.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення міської (Цапів Ірина) винести на розгляд міської ради Програму соціальної підтримки мешканців Бориславської міської територіальної громади, які підписали контракт для проходження військової служби у Збройних Силах України на 2022 рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Гарасимів Роксоляну.

Міський голова                                                   Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments